שימוש ביתי
כל מה שאתה צריך למערכות ביתיות

הטכנולוגיה שלנו מורכבת מחיידקים מועילים, מיקרואורגניזמים ומוצרים משלימים. הטכנולוגיה שלנו תעזור לך להפיק את המרב מהמערכת שלך ותעזור לך להתגבר על כל האתגרים במערכות שלך. אנו מציעים סוגים רבים של מיקרואורגניזם כולם טבעיים ואינם פתוגנים.

למידע נוסף 

חקלאות עירונית
הפק את המקסימום עם פחות אור וחלל.

הטכנולוגיה שלנו מתאימה לגידול צמחים בכל שיטות הגידול, בשיטה המסורתית בקרקע, וכל שיטות של מצע מנותק (הידרופוניקה, Aquaponics, Aeroponic). המוצרים שלנו מורכבים מזני בקטריות Photosynthetic בקטריות אילו מסוגלות להמיר אנרגיה קורנת, כולל כל סוג של אור, לאנרגיה זמינה לצמיחה מהירה. וכן שילובים שונים של מיקרואורגניזמים טבעיים בעלי תכונות מפתח עבור שיפור הגדילה והתפוקה של הצמח..

למידע נוסף

חקלאות
מהפכה! לקבל יותר תפוקה עם פחות השקעה.

הטכנולוגיה שלנו מורכבת מזני בקטריות photynthetic, בקטריות אילו מסוגלות להמיר אנרגיה קורנת, כולל כל סוג של אור, לאנרגיה זמינה לגדילה של הצמח. לאורגניזמים שלנו יש יכולת יוצאת דופן לפתוח קשרים כימיים להקל על ספיגה חומרים מזינים,  אשר לא יהיה זמין לצמח בהיעדרו של האורגניזם.
סדרת המוצרים קוואנטום מורכבת משילובים שונים של מיקרואורגניזמים טבעיים בעלי תכונות מפתח לשיפור צמחים. האורגניזמים אוגרים ומובילים חומרי הזנה ומים לצמח.
סדרת קוואנטום מחליפה את המיקרואורגניזמים הנחוצים לקרקע באופן טבעי. ואשר נעדרים כיום לאור השימוש בחומרים כימים לגידול, הדברה ולעשביה ולאור השימוש האינטנסיבי בקרקע . זהו המוצר הביולוגי היחיד בשוק,  והינו מוצר מדף יציב. מכיל תרבויות וגגטיביות ופוטוסינתטיות. אינו מכיל מעכבי צמיחה. אין מוצר אחר זמין העומד בקריטריונים אלה.

למידע נוסף

איכות הסביבה
נקי ובטוח לכולם
הטכנולוגיה הייחודית שלנו של חיידקים מועילים מועילה לשימושים רבים במגוון תעשיות. מטיפול בשפכים, ועד לפארקי שעשועים ואפילו לרפואת שיניים. עם הטכנולגיה הייחודית שלנו אנחנו עוזרים לטבע לחזור לאיזון הטבעי שלו. אנו מציעים סוגים רבים של מוצרים אקולוגיים.

למידע נוסף

הטכנולוגיות שלנו

קו המוצרים הייחודי והנעלה של אקולוג'יקל לאברטורי
התכונות הנעלות וייחודיות המוצרים שלנו:
*בקטריות פוטוסינתטייות – קידום פוטוסינתזה
*בקטריות אוטוטרופייות להמרה משופרת של פחמן דו חמצני CO2 –
*הומוס נדיר באיכותו ממחצבים ימיים, מסיס במים והינו מחומר אורגני (אינו הומוס ליונארדיט אשר לא מסיס במים)
*אקטו – פטריות מיקוריזה
*בקטריות קושרות חנקן, המאפשרות הפחתה בהשקעה של תשומות כימיות הנדרשות, להמרה של חנקן באוויר לתצורות הזמינות. לשימוש על ידי צמחים, מדשאות, עצים ושיחים
*קונסורציום מגוון של מיקרואורגנזמים המחזיר את האיזון לקרקע

פתרונות אקולוגים – לעולם נקי ואיכותי

*פתרונות אקולוגיים נקיים ובטוחים
*ניסיון של יותר מ -15 שנים בתחום
*אנו עובדים עם המוצרים הטובים ביותר, ומספקים שירות מלא ועם אחריות

באמצעות הידע והניסיון שלנו, אנו יכולים לשפר באופן משמעותי כל מערכת

המומחים שלנו ישמחו לעזור לך בכל פניה!